Vítejte,
můžeš se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatuješ si heslo?

Poháry na okrsek, diplomy
(1 shlédnutí) (1) host
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 12
Téma: Poháry na okrsek, diplomy
Poháry na okrsek, diplomy Před 8 rok Karma: 0
Zdravim myslim, že by si mohlo začít uvažovat o objednání pohárů na okresní soutěž popřípadě diplomů. Tak tady je můj návrh na poháry a diplomy. Myslim, že jsou docela solidní a za solidní cenu.
www.pohary.com/cs/eshop/pohary-stribrne/...9-bez-vika-1724.html
a diplomy : www.pohary.com/cs/eshop/diplomy/diplom-a...a4-hasicsky-183.html

Co tomu řikáte?
Opiš bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
kubajZ
Fresh Boarder
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/15
Reply Quote

Re:Poháry na okrsek, diplomy Před 8 rok Karma: -221
Já jsem našel taky něco, tak to sem dávám.
Jinak k těm tvým pohárům - je to pěkné, ale nejsou s žádnou hasičskou tématikou. Tak možná by to chtělo najít nějaké přímo hasičské. Ale zase takový výběr jich neni. Tak uvidíme jak se dohodneme.
Já našel např. toto - www.vyberpohar.eu/Hasici/
nebo tady - www.pohary.com/cs/eshop/vse-pro-hasice/ a co se týče diplomů, můžeme udělat buď vlastní grafiku nebo najít nějaké šablony na netu. Nebo teda koupit nějaké předtištěné. Je jich taky docela dost druhů na netu.
Opiš bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Karlos
Administrator
ICQ#: 195266782 Pohlaví: Muž sdhhrachov.cz Narozeniny: 05/09
Reply Quote

Re:Poháry na okrsek, diplomy Před 8 rok Karma: 0
Karlee :-D Zkus zajet do Líchov do hospody a ukaž mi tam pohár, který má has. tématiku :-D Já jen tak mezi řečí ...
Opiš bezpečnostní kód   
pravý proud Felda
AŤ ŽÍJE SDH HRACHOV ;-)
Fresh Boarder
ICQ#: 263788813 Pohlaví: Muž HRACHOV Místo: Příbram Narozeniny: 10/02
Reply Quote
SOŠ VOŠ BŘEZNICE

Já vim,ale tak pár jich je a o to je to hezčí... Každopádně výběr pohárů (universálních) je obrovský, takže pohoda... Už se to blíží. Za chvíli budeme objednávat ceny a pak už hurá na organizaci soutěže.
Opiš bezpečnostní kód   
Karlos
Administrator
Reply Quote

Jak jsem se koukal tak za takovou cenu žádný pěkný poháry moc nejsou a my si nemůžeme vyskakovat, protože těch peněz moc neni. Co jsem mluvil s klukama tak jsou pro tyto poháry. Za tu cenu jsou o.k. a nevypadaj špatně. K nim by se připojil akorát ještě štítek. Ještě by se objednal pohár pro nejlepšího štafetáře a štafetářku. A myslim, že obyčejný poháry úplně stačí, nemusíme zbytečně vyhazovat těžce nabytý peníze... Protože budou potřeba na něco jiného.
Opiš bezpečnostní kód   
kubajZ
Fresh Boarder
Reply Quote

OK,souhlasím. Jinak k diplomům mi přišla tato nabídka - mrkni na web www.optys.cz/katalog/hasici

Jinak by to chtělo řešit i další věci - občerstvení...
Opiš bezpečnostní kód   
Karlos
Administrator
Poslední úprava: 12/04/2010 18:40 Provedl: Karlos.
Reply Quote

Určitě občerstveni by taky chtělo. Jirka prý vezme z práce generátor a nevim jestli holky se stihnout dát dohromady, tak by to tam mohli prodávat. Jinak tady bych měl nápad na pohár pro nejlepšího štafet.a štafetářku. www.pohary.com/cs/eshop/pohary-ekonomy/p...ue-bez-vika-629.html a samozřejmě emblém doprostřed hasiči. Je to ze stejné stránky jako ty poháry kvůli poštovnýmu ale myslim,že je docela o.k.
Opiš bezpečnostní kód   
kubajZ
Fresh Boarder
Reply Quote

Dobrá cena,to by asi šlo. Možná by mohli dát ještě slevu, když toho bereme tolik:-)
Jinak holky se dohromady určitě nedaj. Každopádně aspoň můžou pomoc s organizací. Chtělo by to už zajistit pípu, gril máme ještě od Pečose,jen ho trošku poupravit a bude na klobásky dobrej;-)
Opiš bezpečnostní kód   
Karlos
Administrator
Reply Quote

jinak k těm diplomům. našlo by se tam něco :)mě se osobně líbí www.optys.cz/zbozi/c-10-diplom-a4-hasici_2621/
Opiš bezpečnostní kód   
kubajZ
Fresh Boarder
Reply Quote

Jěště jsme s klukama říkali, že by bylo dobré ocenit zasloužilé členy, plácnu všechny hasiče nad 65let nebo ti co jsou ve sdružení déle třeba 40 let a déle. Nechat udělat nějakou pamětní minci nebo tak něco.
Opiš bezpečnostní kód   
kubajZ
Fresh Boarder
Reply Quote

Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 12
Moderátoři: Karlos
Sponzoři

logo_marvays_webdesign_200

velebnylogosmall-2

logo_domovfauny

Přihlášení

Warning: getimagesize(/data/web/virtuals/114031/virtual/www/domains/sdhhrachov.cz/domains/sdhhrachov.cz/modules/mod_fuofb/assets/find-us-on-facebook-3.png): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/114031/virtual/www/domains/sdhhrachov.cz/modules/mod_fuofb/tmpl/default.php on line 7
Find us on Facebook