Reportáže ze soutěží 2014

Dobráci roku

Náš sbor byl vylosován v soutěži Dobráci roku mezi celkem 40 sborů ze středočeského kraje. Po rozhovorech pro Český rozhlas Region a Deník nyní musíme nasbírat co nejvíce SMS hlasů. Prosím podpořte nás v době hlasování od 19.12. do 26.12. do 14:00. Více info v článku.

Mokřice - 23.8. 2014 (noční soutěž)

V sobotu 23.8. 2014 se naše mužské družstvo vydalo na noční soutěž do Mokřice, kde jsme obhajovali předloňské 2. místo.

Stará Huť - 16.8. 2014

Po několika letech, jsme se rozhodli zajet na pohárovku do Staré Huti, kde jsme kdysi vybojovali krásné 2. místo. Avšak tentokrát se nedařilo...

Rosovice - 28.6. 2014 a nový osobák

Na letošní uzavřenou pohárovou soutěž v Rosovicích jsme vyráželi jako vítězové předchozích dvou ročníků a tak od nás mnoho lidí a fanoušků očekávalo další vítězství. My jsme však již dopředu věděli že obhajoba nebude lehká. Ženy tuto soutěž bohužel vynechaly.

Mokřice - 14.6. 2014

V sobotu 14.6. 2014 se naše mužské družstvo vydalo na soutěž k příležitosti 125. výročí založení SDH Mokřice. A bylo to opět vydařené soutěžní odpoledne.

Úspěch Anety Heřmánkové

V první řadě gratulujeme hasičům a hasičkám z SDH Líchovy, kteří úspěšně reprezentovali na krajském kole v požárním sportu. Muži díky vítězství postupují na MČR a ženy si odváží pěkné 3. místo. My můžeme být hrdí, že členkou tohoto týmu byla i naše zástupkyně, Aneta Heřmánková. Gratulujeme!

Okrsková soutěž Hrachov

V sobotu 7.6. 2014 jsme se sešli v Hrachově na okrskové soutěži. Soutěž jsme pořádali taktéž k příležitosti výročí 90 let založení sboru dobrovolných hasičů Hrachov.

Kalendář soutěží OSH Příbram 2014

Tak jako každý rok. Vám i nyní přinášíme kalendář soutěží OSH Příbram pro rok 2014 včetně termínů Brdské ligy. Oproti loňskému roku se výčet soutěží zúčast cca o polovinu. Doporučujeme si termíny a místa konání vždy ověřit u pořadatele.