Reportáže ze soutěží 2013

Vyhodnocení sezóny 2013

Letošní sezóna pro nás nebyla jednou z nejšťastnějších, proto se ani moc rozepisovat nebudu. Nicméně pár těch zásadních informací najdete v článku.

Běh hasičů do Svatohorských schodů 2013

I v letošním roce jsme vyslali své zástupce na již pověstný Běh hasičů do Svatohorských schodů, který se letos konal již po 6. v sobotu 14. září.

Brdská liga 6. a 7. kolo - Solopysky

O víkendu 20.7 až 21.7 jsme se s holkama poprvé vypravily na dvojkolo brdské ligy do Solopysk.

Hříměždice - 13.7. 2013

V sobotu 13.7. 2013 jsme opět po pár letech měli volný víkend a tak jsme se rozhodli vyrazit do našich dříve oblíbených Hříměždic. Na tuto soutěž se daly dohromady i holky, které zde mohly pokračovat ve výborných výsledcích a formě.

Okrsková soutěž Zduchovice - 6.7. 2013

Letos se nám okrsková soutěž posunula o měsíc až na začátek července a to i z důvodu oslav 125. výročí založení pořádajícího sboru dobrovolných hasičů Zduchovice. Na tuto soutěž se nám podařilo poskládat opět 3 kompletní družstva.

Rosovice - 29.6. 2013

V sobotu 29.6. jsme vyrazili na naší oblíbenou soutěž do Rosovic. Bohužel jsme ovšem díky povodním a poničenému vybavení do poslední chvíle nevěděli zda se opravdu soutěže zúčastníme.

Kalendář soutěží OSH Příbram 2013

Seznam soutěží, které byly zařazeny do oficiálního kalendáře soutěží okresu Příbram pro rok 2013, včetně termínů Brdské ligy. V průběhu roku může dojít k určitým změnám nebo i nekompletnosti seznamu soutěží.