Reportáže ze soutěží 2012

Naše výsledky v roce 2012

V tom shonu jsme úplně zapomněl na shrnutí sportovní sezóny 2012. Tak i když to už není úplně aktuální a kdo chtěl nebo sledoval naše webovky, jistě už ví jak jsme dopadli, přesto pro ostatní je níže v článku menší shrnutí.

RWE Dobrovolní hasiči roku 2012 - výsledky

Jak jistě dobře víte, v letošním roce jsme se rozhodli zkusit štěstí a zúčastnili se velice prestižní ankety RWE Dobrovolní hasiči roku 2012. V první fázi jsme byli v extázi, že jsme postoupili do finále v oblasti Střed-sever Čech, což znamené mezi 5 sborů ze Středočeského a Ústeckého kraje a Prahy. Finále nám ale nevyšlo.

Běh hasičů do Svatohorských schodů 2012

V sobotu 22.9. 2012 se konal již 5. ročník, stále populárnějšího a prestižnějšího závodu hasičů v běhu do Svatohorských schodů. Tato soutěž je otevřena jak dobrovolným, tak profesionálním hasičům a hasičkám. Do letošního ročníku jsme nasadili mužskou i ženskou dvojici.

Zduchovice - 1.9. 2012

V sobotu 1.9. jsme se rozhodli vyrazit na každoroční a poněkud netradiční soutěž na Zduchovic. Tuto zřejmě poslední letošní akci jsme si chtěli tak jako v minulých letech maximálně užít, ale zároveň jsme chtěli letošní již tak úspěšnou sezónu zakončit vítězstvím.

Noční soutěž Mokřice - 25.8. 2012

Poslední srpnovou sobotu jsme se opět po delší pauze rozhodli využít a vyrazili i s dívčím družstvem na vyhlášenou noční soutěž do Mokřice, na tzv. "šikmou plochu". A opět se nám dařilo.

Čím - 5.7. 2012

Tak jako v loňském roce, jsme se i tentokrát, ve čtvrtek 5.7. 2012 vypravili za úmorného vedra na soutěž "O pohár starostů obce a SDH Čím". Jedná se o pro nás nevzdálenější soutěž během roku, přesto se sem rádi vracíme.

Noční soutěž Libíň - 30.6. 2012

Po úspěchu na denní soutěži v Rosovicích se naše družstva (muži + ženy) vydala pokračovat na noční soutěž do Libíně.

Rosovice - 30.6. 2012

Další ze soutěží, kterou jsme se vybrali v našem kalendáři a kam se nám opět podařilo poskládat i ženské družstvo byla naše oblíbená soutěž v Rosovicích. Vždyť jsme si zde loni vytvořili nový osobáček a navíc jsme zde získali jeden z našich prvních pohárů. Letošní očekávání tedy bylo jasné. Opět se umístit na bedně a minimálně obhájit třetí místo.

Mokřice - 23.6. 2012

Za parného počasí, v sobotu 23.6. jsme se společně s holkama vydali na další ze soutěží. Tentokrát padla volba na trošku netradiční soutěž na "šikmé ploše" v Mokřici. Na tuto soutěž jsme byli namotivováni díky úspěchům v okrsku.

Okrsková soutěž - Velká 2.6. 2012

A JE TO DOMA!!! Konečně se nám vše podařilo jak mělo a nám se podařilo získat své první vítězství na naší okrskové soutěži. Paradoxní je fakt, že se nám to podařilo na stejném místě, kde jsme v roce 2008 absolvovali svůj vůbec první závod.

Dolní Hbity - 26.5. 2012

V sobotu 26.5. jsme se vydali s mužským družstvem na naši první letošní soutěž. Po ročním vynechání jsme opět zavítali na pohárovku do Dolních Hbit. Tuto soutěž jsme brali jako první trénink po zimě a přípravu na okrskovou soutěž.

Kalendář soutěží OSH Příbram 2012

Seznam soutěží, které byly zařazeny do oficiálního kalendáře soutěží okresu Příbram pro rok 2012, včetně termínů Brdské ligy. V průběhu roku může dojít k určitým změnám.

Zhodnocení sezóny 2011

Loňská sezóna pro nás byla velice významným mezníkem, jelikož jsme do ní vstupovali s novou, výkonnou mašinou. Otázkou ovšem zůstávalo, jak se s touto změnou popasujeme a jestli tato změna bude opravdu znatelná.