Reportáže ze soutěží 2011

Běh hasičů do Svatohorských schodů 2011

V sobotu, 17. 9. 2011 se konal ve městě Příbram již 4. ročník závodu v běhu dvoučlenných družstev profesionálních a dobrovolných hasičů do Svatohorských schodů.

Zduchovice - 10.9. 2011

I v letošním roce jsme vyrazili na soutěž O pohár starosty obce Zduchovice. Tato soutěž je oproti většině ostatních rozdílná především z hlediska způsobu provedení útoku. Zde totiž mužská družstva běží svůj útok z bedny. Ženy provádí svůj útok běžně přímo ze základny. Běhalo se na široké hadice 2B + 4C a terče - plechovky.

Nová Ves pod Pleší - 3.9. 2011

Dne 3.9.2011 jsme i přesto, že bylo jasné, že se této soutěže nezúčastníme v kompletní sestavě, vyrazili do Nové Vsi pod Pleší, kde to byla pro nás opět nová zkušenost. Zkusit se porovnat s týmy, které tak často nebo vůbec nepotkáváme bylo hlavní motivací. Nyní opět bez ženského zastoupení.

Stará Huť - 13.8. 2011

V sobotu 13.8. jsme zaznamenali další úspěch a vylepšení našeho osobního rekordu. Tentokrát s námi vyrazily i naše holky, které si také vylepšily svůj osobák. Více informací najdete v článku.

Hřiměždice - 9.7. 2011

Další soutěží v letošní sezóně, pro nás byla klasika v Hříměždicích. Jedná se o jednu z nejdéle pořadaných soutěží v okrese a účast týmů i ze vzdálenějších míst je také dobrou vizitkou organizační práce místních hasičů.

Čím - 5.7. 2011

I v letošním roce jsme se vydali vyzkoušet nějakou tu pro nás novou soutěž, "O pohár starostů obce a SDH Čím", která se konala o státním svátku 5.7. 2011. Byl to její již 6. ročník a tak jsme očekávali silnou konkurenci, především týmů, se kterými jsme se doposud z větší části neměli možnost setkat (utkat).

Rosovice - 25.6. 2011

Na naší teprve druhou letošní soutěž, jsme se vypravili do Rosovic, které již známe z minulého roku. A vyplatilo se, skvělé umístění a nový osobáček, jsou pro nás příjemným vstupem do sezóny.

Okrsková soutěž Drážkov - 4.6. 2011

Letošní okrskové kolo pořádali po dlouhých letech opět kolegové z SDH Drážkov. Jak vše dopadlo, si přečtěte v následujícím článku.

Horní Hbity - 28.5. 2011

V sobotu 28.5. 2011 se tentokrát pouze naše děvčata vyjela utkat o pohárová umístění na noční soutěž, kterou pořádali hasiči z SDH Horní Hbity, ovšem vše se konalo v nedaleké Jablonné na fotbalovém hřišti. Něco málo o této akci v článku.

Kalendář soutěží OSH Příbram 2011

Seznam soutěží, které byly zařazeny do oficiálního kalendáře soutěží okresu Příbram pro rok 2011, včetně termínů Brdské ligy.