Ostatní

Nábor dětí do hasičů

V letošní roce začínáme pracovat na zřízení kroužku mladých hasičů a hasiček pro všechny zájemce. V první řadě nás zajímá především zájem rodičů o tuto aktivitu pro své děti. 

 

D.I. SEVEN a.s. - sponzor hasičárny

Díky našemu štědrému sponzorovi, společnosti D.I. SEVEN a.s. je naše hasičárna plně elektronicky zabezpečena a napojena na PCO.

Veškeré náklady na toto zařízení + správu, údržbu a další provozní náklady jsou dále v režii společnosti D.I. SEVEN a.s.

Děkujeme!

 

Přestup Kristýny Samkové

Od roku 2014 přestupuje naše členka Kristýna Samková do ženského družstva SDH Líchovy, kde bude sbírat zkušenosti z Brdské ligy a snad i okresních, krajských a republikových soutěží. Doufáme, že jsme ji u nás dobře vychovali a její výkony půjdou i nadále strmě nahoru. Děkujeme a přejeme hodně štěstí a úspěchů.

 

Poděkování

Děkujeme Sboru dobrovolných hasičů Kunemil, dále obci Kunemil za zorganizování veřejné sbírky při příležitosti povodní, které zasáhly naší i okolní obce. Velice si vážíme vašeho postoje, loajality a především štědrosti.Opravdu nás to mile zaskočilo a stali jsme se tímto vašimi dlužníky.

 

Povodně 2013 - materiální výpomoc

Náš sbor si při příležitosti povodní, které zasáhly především obce Drážkov, Hrachov, Brsina, dovoluje vyhlásit materiální sbírku, která bude předána potřebným v postižených oblastech, kde již nyní začíná odklízení následků této živelné pohromy.

Uvítáme košťata, lopaty, čistící a desinfekční prostředky, rukavice, igelitové pytle apod. Vše můžete vozit nebo zasílat na Obecní úřad Svatý Jan - Drážkov 33, Svatý Jan 26256.

Děkujeme!

 

Vyhodnocení soutěže okrsků 2012

V letošním roce opět proběhlo vyhodnocení všech okrsků OSH Příbram za jejich aktivitu v roce 2012. Nám se koněčně podařilo zvýšit počet bodů a posunuli jsme se do TOP 20 okrsků. Věřím, že aktivita všech sborů našeho okrsku půjde nahoru a nám se do budoucna podaří postoupit na vyšší příčky i v této soutěži.

 

PF 2013

Děkujeme za spolupráci a podporu v roce 2012 všem sponzorům, rodinám, kamarádům a do roku 2013 Vám přejeme vše nejlepší!

 

RWE dobrovolní hasiči roku 2012

Nemožné se stalo skutečností a náš sbor postoupil do finále soutěže RWE dobrovolní hasiči roku 2012! Zde už nerozhoduje odborná porota, ale hlasování probíhá zasíláním SMS zpráv nebo online na - Hlasování a informace případně zašlete SMS ve tvaru HASICI SCS5 na tel. číslo 9007706. Cena jedné SMS je 6 Kč. Hlasování probíhá do 5.10. 2012. Děkujeme za jakoukoliv podporu! Prosím sdílejte tuto informaci i na svém facebooku apod. ať seženeme co nejvíce hlasů - UKONČENO.

 

Miss hasička 2012

Reprezentantka našeho sboru, Katka Kytýrová, se probojovala v soutěži MISS Hasička ČeskoSlovenska 2012 do castingu semifinálového kola, tedy mezi 40 nejlepších! Gratulujeme a doufáme, že postoupí co nejdále. Informace ohledně případných dalších úspěchů v této soutěži budeme zveřejňovat na těchto stránkách. V semifinálovém kole proběhne focení, casting... a dále postoupí do užšího kola semifinále pouze 20-30 dívek, které budou bojovat o účast ve finále, tak držte palce. Do těchto výběrů zatím nemohou zasahovat hlasující, ale pouze vybraná porota.

 

Nohejbalový turnaj

NK Hrachov ve spolupráci s SDH Hrachov, pořádají další ročník nohejbalového turnaje trojic. Tento turnaj se koná v sobotu 30.7. 2011 v Hrachově. Více informací včetně přihlášky hledejte v článku.

 

Vyhodnocení soutěže okrsků 2010

Opět proběhlo vyhodnocení každoroční soutěže okrsků o "Putovní pohár OSH Příbram" za rok 2010, kompletní tabulka v článku. Pro mě docela překvapivé výsledky, především u hodnot z našeho okrsku.

 

Nový znak sboru

Díky velice dobré spolupráci s naším sponzorem, společností Velebný & Fam, s.r.o. - http://www.velebny.cz jsme zíkali nový znak sboru, včetně smaltové cedule. Fotografie najdete v galerii v sekci SDH Hrachov. Ještě jednou děkujeme za spolupráci!

 

Pour Féliciter 2011

Příjemné prožití svátků vánočních a vše nejlepší v Novém roce 2011, Vám přejí členové SDH Hrachov.

 

Hasičské desatero

Pro zajímavost si můžete přečíst hasičské desatero a hasičskou modlitbu.

 

Příspěvek na povodně

Sbor dobrovolných hasičů v Hrachově se rozhodl i svou troškou přispět na konto pro pomoc oblastem postiženým povodněmi v tomto roce, částkou 2000,-. Věříme, že i naše alespoň finanční pomoc si najde uplatnění a skončí na správném místě a pomůže lidem, kteří to opravdu potřebují.

 

Turnaj v nohejbale

NK Hrachov ve spolupráci s SDH Hrachov pořádají turnaj trojic v nohejbale dne 14.8. 2010. Více informací v článku.

 

OSH Příbram získalo peníze od HVP

Je to tak, naše OSH Příbram získalo od Hasičské vzájemné pojišťovny (HVP) finanční odměnu za nevšední podporu HVP a.s. Více informací v článku.

 

Vyhodnocení soutěže okrsků 2009

Dostaly se mi do rukou výsledky soutěže okrsků o "Putovní pohár OSH Příbram" za rok 2009, kompletní tabulka v článku.

 

Pronájem klubovny

Jelikož stále přibývá dotazů ohledně možného pronájmu klubovny na soukromé akce, v článku je detailnější pohled na celou věc.

 

Nový web

Jak jste si určitě všimli, máme nový web a to díku našemu sponzorovi Martinu Richtovi a jeho Amee Webdesign.

Doufám, že si na změnu rychle zvyknete, pokud máte nějaké podněty, nápady na možné úpravy apod. tak prosím pište na email (viz. kontakty) nebo do diskusního fóra.

 

Vše nej do nového roku

Děkujeme za podporu v minulé sezóně a těšíme se na podporu v roce 2010! Tímto přejeme všem návštěvníkům těchto stránek vše nej do Nového roku 2010! Mnoho zdraví a úspěchů v osobním i profesním životě přejí členové SDH Hrachov.

 

Držíme smutek

S lítostí v srdci oznamujeme, že náš sbor po krátké, ale těžké nemoci v neděli 27.9. 2009, navždy opustil náš dlouholetý člen a především strojník v jedné osobě pan Jiří Beneš ve věku 58 let. Jirko, budeš nám chybět!

 

Sponzoři

1. Domov fauny s.r.o. (Pavel Hlaváček) - http://www.domovfauny.cz - hlavní sponzor (pravidelně)

2. D.I. SEVEN a.s. - http://www.diseven.cz zabezpečení hasičárny + napojení na PCO, finanční a materiální sponzoring (pravidelně)

3. OÚ Svatý Jan - http://www.svatyjan-obec.cz - finanční příspěvky na činnost, zajištění akcí, organizace, zajištění brigád (pravidelně)

4. Firma Velebný & Fam, s.r.o. - http://www.velebny.cz - tvorba vyšívaných triček pro naše SDH (rok 2009), tvorba smaltového oválu se znakem sboru (rok 2011)

5. Martin Richta - http://www.marvays.cz - tvorba a úprava webových stránek (nepravidelně)

6. Bc. Karel Kytýr ml. - sponzoring domény a webhostingu (pravidelně)

---------------------------------------

7. CLEEVIO, s.r.o. - http://www.cleevio.cz - poskytnutí webhostingu (2007-2015)

8. Alojz Wágner - nové polstrované židle do hasičárny (2014)

9. Ing. Miroslav Vilhelm - finanční sponzoring (nepravidelně)

10. Irena Dušková - Hostinec u Lípy - finanční sponzoring (nepravidelně)

11. Bc. Jakub Wágner - štítky na poháry (2013, 2014)

12. Radim Měchura - drobný finanční sponzoring (2012, 2013)

13. Pavel Křížek - drobný finanční sponzoring (2012, 2013)

14. Antonín Prejza - finanční sponzoring (rok 2010)

15. Martin Tilinger - materiální příspěvek (rok 2010)

16. Bc. Veronika Procházková - zakoupení proudnic Klimeš 2009 (rok 2009)

17. SUVENYRY.com, s.r.o. - http://www.suvenyry.com - tvorba šablony s nápisem HASIČI HRACHOV (rok 2008)

 

Těmto hlavním, ale i dalším drobným sponzorům děkujeme!


Naši hasiči si přivydělávají 1 - 2x do roka svozem železného šrotu z okolních obcí a příležitostnými brigádami pro obec, zemědělské družstvo apod.

Připomínáme, že sponzorský dar je možno uvést v daňovém přiznání jako dar na veřejně prospěšné účely ve smyslu zákona č. 586/1992 Sb., Daně z příjmu ve znění pozdějších předpisů s možností snížit o tuto částku (při dodržení stanovených podmínek) základ daně z příjmu fyzických osob či právnických osob.

Tato databáze bude průběžně doplňována.

 

Tragická nehoda

Tragická událost v sousedním hasičském sboru.