Reportáže ze soutěží 2010

Svatováclavský pohár 2010

A je za námi poslední soutěž této, vcelku úspěšné sezóny. Jako již každý rok, zakončujeme sezónu v Krásné hoře nad Vltavou na Svatováclavském poháru. Opět jsme dali bez větších problémů dohromady jak sestavu mužů, tak sestavu žen. A ambice byly u obou družstev asi ty nejvyšší.

Běh hasičů na Svatohorských schodů 2010

Tak jako v loňském roce jsme se vypravili bohužel jen s jednou soutěžní dvojicí na stále populárnější a prestižnější "Běh hasičů do Svatohorských schodů". A bylo se opět na co dívat. Navíc počet přihlášených byl letos obrovský. Co se dá očekávat v dalším ročníku?

Zduchovice 11.9. 2010

Jedna z našich posledních soutěží této sezóny se konala již tradičně ve Zduchovicích, kde probíhal 3. ročník soutěže "O pohár starosty obce". Na tuto soutěž jsme po delší době jeli v plných sestavách.

Noční Mokřice 4.9. 2010

I přes nepříliš teplé počasí vyrazila naše obě družstva (muži + ženy) na noční soutěž na šikmou plochu do Mokřice.

Obořiště 7.8. 2010

V sobotu 7.8. 2010 se nám podařilo složit pouze ženské družstvo a tak jsme jeli do Obořiště naše dívky alespoň podpořit. A bylo nač se dívat.

Soutěž v Hříměždicích

V sobotu 10.7. 2010 jsme se jako každý rok vydali na hasičskou soutěž "O putovní pohár zasloužilých členů SDH" do Hříměždic.

Soutěž v Rosovicích

V sobotu 26.6. 2010 jsme se odhodlali vyzkoušet opět nějakou tu novou soutěž. Tentokrát padla volba na soutěž "O putovní pohár starosty SDH Rosovice" a ní spojenou oslavu 125. výročí založení SDH Rosovice.

12.6. 2010 - okrsková soutěž Hrachov

Tak a je to za námi. Po dlouhých letech jsme opět pořádali okresní soutěž hasičů na domácí půdě, bohužel očekávání se od konečných výsledků hodně odlišovalo. Přesto jsme si to nakonec pěkně užili alespoň díky našim děvčatům.

Soutěž v Dolních Hbitech

Tak je za námi první letošní soutěž konaná v Dolních Hbitech. Pocity jsou smíšené. Každopádně jsme si alespoň pěkně zasportovali a udělali něco pro své zdraví. Více v článku.

Postupové výsledky na okresní soutěž

V tomto článku Vám přinášíme kompletní postupové výsledky na okresní soutěž hasičů konanou 5.6. 2010 v Rožmitále pod Třemšínem.

Soutěže okresu Příbram 2010

Seznam soutěží, které byly zařazeny do kalendáře soutěží okresu Příbram pro rok 2010, včetně termínů Brdské ligy.