Noční Mokřice 4.9. 2010

I přes nepříliš teplé počasí vyrazila naše obě družstva (muži + ženy) na noční soutěž na šikmou plochu do Mokřice.

Soutěž probíhala klasicky na 2B, po prvních útocích byly naše dívky na skvělém 2. místě, když si zaběhly svůj už momentální standart 34,26s. Ovšem po drobném zaváhání na rozdělovači při druhém útoku z toho bylo nakonec 5. místo a čas cca.60s. Musíme zde připomenout, že se naše děvčata nesešla v plném počtu a na soutěži scháněla pravou proudařku. Nakonec vše dopadlo dobře a oba dva útoky statečně zaběhla Alena Hadáčková z SDH Nechvalice. Děkujeme.
Muži se potíkali s podobnými problémy jako naše děvčata, také se nesešli v plném počtu a v nočních hodinách scháněli levého proudaře a "savičáře". Nakonec našli záchranu v telefonním seznamu svých mobilů a zavolali si posily z SDH Líchovy. Levý proud běžel Michal Vondrák a spoj savic si vzal na starosti Jirka Soukup. Za jejich ochotu sednou do auta a vyrazit nám pomoc také děkujeme. Muži po prvním útoku kdy předvedli své dosavadní maximum na PS 12 čili čas 28,32s se usadili na krásném čtvrtém místě. Ovšem po druhém útoku kdy strojník špatně nasměroval savec, a tak spoj se ne příliš zdařil z toho byl čas 38,47 a konečné 7.místo.

Celkovými vítězi této soutěže se stali borci z Líchov.

 

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy