Obořiště 7.8. 2010

V sobotu 7.8. 2010 se nám podařilo složit pouze ženské družstvo a tak jsme jeli do Obořiště naše dívky alespoň podpořit. A bylo nač se dívat.

Již při pohledu na nacucané mraky bylo jasné, že pršet bude celý den a možná i v noci, kdy je naplánovaná noční soutěž. Ale začněme od začátku.

Díky počasí velká část družstev na denní část soutěže vůbec nedorazila, ale i tak byla účast nad očekávání vydařená. Přijelo celkem 28 týmů (17 družstev mužů a 11 družstev žen).

Začínalo se klasicky již pověstnou štafetou, na prvním úseku za naše holky proskakovala okno Kristýna Samková, pak přenášela hasičák Šárka Dušková, na pneumatikách byla Katka Kytýrová, do sudu se potápěla Aneta Heřmánková, které poté s pitím piva pomáhala Romana Skořepová. Tato část se našim děvčatům bohužel moc nevydařila. A jelikož se zde sčítají všechny časy, bylo po této části jasné, že o první příčky bojovat nebudeme. Po štafetách z toho bylo mezi ženami 9. místo, které jsme si už také udrželi až do konce soutěžního dne.

Noční soutěž byla řešena základním kolem a poté vyřazovacím play-off systémem. Naše děvčata se díky svým vyrovnaným výkonům a chybám soupeřek dopracovaly až do samotného finále kde se utkaly s ženami z Holšin. Od prvních metrů na tom byla naše děvčata lépe a voda z mašiny nám šla o poznání dříve. Zasednutí do pozic u terčů bylo také v naší režii, ovšem díky silnější mašině děvčat z Holšin se jim podařilo sestříknout o pár setinek rychleji. I tak je toto 2. místo pro naše holky další obrovský úspěch a je vidět, že i s neupravenou 12-kou se dají běhat pěkné výsledky. Gratulujeme vítězkám a těšíme se, až Vás opět vyzveme v příštím roce.

A našim holkám přeji mnoho dalších úspěchů v dalším působení v požárním sportu… Moc pěkně Vám to jde…

Komentáře (1)add
...
napsal Annet , 26. 08. 2010 v 01:11:30
Děkujeme budeme se snažit nezklamat :-))) a my děkujem za podporu a za veškerou pomoc ;-)
zpráva
palec dolů
palec nahoru
Hlasování: +1
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy