Soutěž v Rosovicích

V sobotu 26.6. 2010 jsme se odhodlali vyzkoušet opět nějakou tu novou soutěž. Tentokrát padla volba na soutěž "O putovní pohár starosty SDH Rosovice" a ní spojenou oslavu 125. výročí založení SDH Rosovice.

Této soutěže se u příležitosti výročí pořádajícího sboru zúčastnilo celkem 8 mužských a 6 ženských družstev z blízkého i vzdálenějšího okolí, i když týmem z největší dálky bylo naše SDH, které na tuto soutěž vyslalo jak mužské, tak i ženské družstvo.

Celé soutěžní klání začalo netradiční štafetou (spojování 8 redukcí do rozdělovače, rozhození hadice ve vyznačené dráze, motání hadice, spojení savic a koše). Dále jeden člen z každého soutěžního týmu po vylosování musel absolvovat tzv. "BungeeRunning" o to kdo přivázaný na gumě v nafukovací dráze doběhne co nejdále a umístí barevně ozčanený pytlík na příslušné místo (pomocí suchého zipu). V této disciplíně nás zastupoval náš strojník Petr Ehrlich (Eja), který možná až nečekaně získal pro náš tým nejen cené body (mínusové vteřiny) do celkového hodnocení, ale také bronzovou medaili za 3. nejlepšího soutěžícího dne v této disciplíně. Takže gratulace!!!

Tyto soutěže byly totožné jak pro mužské, tak i ženské týmy. Po vyhodnocení výkonů a ubrání vteřin z celkového času družstev po štafetách se přešlo na útoky. Zde bylo naše očekávání a ambice nejvyšší, jelikož jsme měli opět půjčenou mašinu od kamarádů z Líchov a konkurence nebyla neporazitelná. Ovšem realita byla nakonec úplně jiná. Naše holky si vylosovaly snad již tradiční číslo 1, my číslo 4. Bohužel holkám se trošku nešťastně rozpojilo jedno z "céčech" na rozdělovačí a bylo z toho N-ko. My jsme v prvním pokusu měli problém zase z košem, takže taky N. Druhé pokusy byly opět nevydařené. Holky N a my 47s. Co víc dodat... Ale stává se to. Takže hrdinou dne nakonec jen Eja za výkon na "BungeeRunningu".

V celkové hodnocení muži 7. (za námi jen SDH Pičín) a holky 6.

Celou soutěž vyhrály těsně Kotenčice díky perfektnímu výkonu v útoku.

Děkujeme pořadatelům za pěkně zorganizovanou akci! Gratulujeme vítězům a zdravíme všechny zúčastněné.

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy