OSH Příbram získalo peníze od HVP

Je to tak, naše OSH Příbram získalo od Hasičské vzájemné pojišťovny (HVP) finanční odměnu za nevšední podporu HVP a.s. Více informací v článku.

Suma, kterou naše OSH získalo je velice zajímavá. Jedná se o 100.000,- Jen jsem zvědavý, jestli tato finanční náplast našemu OSH prospěje a také jestli to bude někde vidět. Tuto částku získaly 3 nejaktivnější OSH za propagaci a vyhledávání nových klientů pro HVP (proto nám bylo víceméně stále vnucováno ať přejdeme k HVP). Dalším ohodnoceným je SDH Narysov (OSH Příbram), který se stal vůbec nejúspěšnějším sborem při získávání nových klientů HVP. Za toto "vítězství" získali hasiči od HVP poukázku na nákup vybavení v hodnotě 15.000,- V porovnání s částkou, kterou pro HVP získali v podobě nových klientů je to ovšem nepatrné. SDH Narysov získal klienty, kteří za loňský rok zaplatili na pojistném přes 600.000,-

Tuto "soutěž" vyhrašuje HVP každým rokem. Není tomu jinak ani letos. Celkem bude ohodnoceno 10 nejaktivnějších sborů (při získávání nových klientů pro HVP), které dostanou poukázky na nákup materiálu v hodnotě 3.000 - 15.000,-

Nechci nijak dělat reklamu HVP - nevím o nikom od nás kdo by u nich měl nějakou pojistku, ale je to jeden z dalších způsobů jak si vydělat nějaké peníze. Víme sami, že peněz u dobrovolných hasičů není nikdy dost.

Ještě příklad pro ukázku jak vypadají provize, které od HVP za nového klienta získáte: např. klient, který si zakoupí povinné ručení u HVP s ročním pojistným 3.000,-, sbor z tohoto klienta získá provizi 150,-Takže ani ty sbory, které nebudou nejvýkonější v ČR, tak si i tak odnesou zajímavé provize.

Pokud se tedy chystáte navštívit HVP a budete si sjednávat nějaké pojištění, myslete na nás a jako doporučitele sdělte SDH Hrachov :-).

Komentáře (1)add
...
napsal Karel Kytýr ml. , 15. 06. 2010 v 03:27:32
No a je to tady. OSH Příbram by mělo proplácet poháry pro okrskové soutěže a nám řekli že nám nic nedají, že nemají peníze. Asi si je už stačili rozdělit mezi sebe...
zpráva
palec dolů
palec nahoru
Hlasování: +0
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy