Informace z okrskové schůze 7.5. 2010

Okrsková schůze svolaná z důvodu organizace okrskové soutěže na 7.5. 2010 do hospody v Drážkově se z původní 19. hodiny nakonec odložila až na 20. hodinu. Nebyla zde nouze o dohady a nesrovnalosti. Informace a poznatky ze schůze najdete v článku.

V úvodu přednesl pan Vácha prosbu na všechny hasiče našeho okrsku ohledně pomoci při organizaci ku příležitosti otevření muzea "Váchův Špýchar". Věřme, že se na této akci opět ve větším počtu sejdeme.

Ohledně okrskové soutěže jsme se dohodli na následujícím.

Místo konání bude na louce v Hrachově (u bytovek). Termín soutěže byl stanoven (bohužel) až na 12.6. 2010. Sraz družstev v 11:00, začátek soutěže 11:30. Předpokládá se účast 9 - 12 družstev.

Velitel soutěže pan Harvánek.

Občerstvení bude zajištěno.

Rozpis rozhodčích bude vytvořen dodatečně na základě potvrzení účasti jednotlivých adeptů. Předběžně byli zvoleni pánové Vacek (Hříměždice), Dědina (Dolní Hbity), Pácalt (Dolní Hbity). Jako startér pan Čanda (Zduchovice), časoměřiči pánové Muláček (Bražná), Daňhelka (Velká), Říha (Zduchovice).

 

Jsme rádi, že se vše nakonec dohodlo i na základě občasných nesrovnalostí. Předem díky družstvům ze Zduchovic a Kamýka za zapůjčení překážek, terčů, zajištění vody...

Komentáře (1)add
...
napsal Filip , 11. 05. 2010 v 23:32:09
Chtěl bych se omluvit pro ty který tam byli na té schůzi za našeho až příliš akčního starostu ;-) Jinak snad domluva na všech věcech proběhla v poklidu .. Dík moc ..
zpráva
palec dolů
palec nahoru
Hlasování: +1
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy