Brigáda 20.3. 2010 - průřez větví

Opět děkuji všem co se zúšastnili brigády v sobotu 20.3. 2010. Bylo to náročné a dlouhé, ale zvládli jsme to.

Je fajn vidět, že člověk který dopředu ví, že na brigádu nepůjde z důvodu jiných povinností, se sebere a jde si v týdnu po práci tuto zameškanou brigádu nadělat. Takhle by to mělo být. Jinak ti, kteří o brigády dále nejeví zájem, budou nějakým způsobem "potrestáni" na další výroční valné hromadě (mluvím o mladých hasičích). Jelikož není možné aby na brigády chodilo stále stejné osazenstvo, které to odmaká za ostatní, kteří si vyspávají...

Zřejmě to od příštího roku budou řešit pokuty nebo se za neodpracované brigády bude platit. Ostatně to tak funguje u rybářů, myslivců a určitě i v některých sborech dobrovolných hasičů.

Popř. těm co nechodí na brigády a budou mít nějaké požadavky na nákup nové výbavy pro jejich danný post v požárním sportu, nebudou jim z důvodu neodpracovaných brigády tyto požadavky schváleny.

Jinak opět jsem udělal tabulky s účastí na brigádě. Takže naopak ti co na brigády chodí, si zaslouží na VVH nějakou odměnu.

Další brigáda je naplánovaná na čtvrtek 25.3. 2010 - svoz zbytkových větví, dořez větví.

Dále sledujte web, jelikož zde najdete informace o svozu železného šrotu, úklidu koupaliště a dalších brigádách.