Soutěže okresu Příbram 2010

Seznam soutěží, které byly zařazeny do kalendáře soutěží okresu Příbram pro rok 2010, včetně termínů Brdské ligy.

Vysvětlivky:

- Světle zelená barva = jednotlivá kola Brdské ligy

- Světle modrá barva = soutěže, kterých se pravděpodobně zúčastní naše družstvo

Kalendář soutěží OSH Příbram na rok 2010
Pořádající SDH Termín Čas Název soutěže Ročník
Rožmitál p.Tř. 24.4.2010 9,30 ERB města Rožmitál p.Tř. 19.
Zalužany 24.4.2010 10 Soutěž TFA ( víceboj ) 2.
Petrovice 8.5.2010 10 FLORIÁN 20.
Vševily 8.5.2010 13 Pohár sv.Floriána uzavřeno 11.
Horní Hbity 8.5.2010 19 O pohár SDH - noční soutěž, Jablonná 8.
Dobříš 22.5.2010 12 Májové slavnosti  
Radětice 23.5.2010 11 1. kolo BL  
Dolní Hbity 29.5.2010 12 Pohár starosty SDH Dolní Hbity 7.
OSH Příbram 5.6.2010 ??? Okresní soutěž - 1.kolo, Rožmitál  
Zalužany 12.6.2010 13 2.kolo BL  
Sloup 13.6.2010 11 3.kolo BL, Bojanovice  
Mokřice 12.6.2010 12 Pohárová soutěž 7.
Tušovice 19.6.2010 11 Tušovické zápolení - soutěž PPS 8 5.
Chotilsko 19.6.2010 12,30 Pohár starosty obce, Stará Živohošť 8.
Kotenčice 19.6.2010 12,30 Kotenčický pohár 4.
Krámy 26.6.2010 11 Memoriál Miloslava Záhorského 3.
Solopysky 26.6.2010 11 Putovní pohár SDH Solopysky 7.
Rosovice 26.6.2010 13 Pohár starosty SDH uzavřeno 3.
Březnice 26.6.2010 10 O pohár starostky města 5.
Nezvěstice 3.7.2010 13 4.kolo BL  
Namnice 4.7.2010 11 5.kolo BL, Valcha  
Vrančice 5.7.2010 13 Vrančický tuplák 17.
Hoděmyšl 5.7.2010 9,30 Memoriál Čeňka Poláka 20.
Čím 5.7.2010 13 O pohár starosty obce a starosty SDH 5.
Hříměždice 10.7.2010 13 Putovní pohár zasloužilých členů SDH 17.
Dublovice 17.7.2010 9,30 Pohár zasloužilých členů 7.
Obecnice 17.7.2010 13 Memoriál Františka Housky 2.
Votluš 24.7.2010 13 Hasičská soutěž 3.
Lhotka 24.7.2010 9 Lhotecký soudek 10.
Chotilsko 24.7.2010 13 6.kolo BL, Prostřední Lhota  
Líchovy 25.7.2010 11 7.kolo BL, Dublovice  
Zalužany 31.7.2010 21 Memoriál Luboše Kocíka 3.
Bohutín 7.8.2010 13 Memoriál Josefa Říhy 4.
Obořiště 7.8.2010 13 Obořišťský soptík 5.
Obořiště 7.8.2010 21 Noční soutěž SDH 3.
Malé Přílepy 14.8.2010 13 8.kolo BL, Chýňava  
Počaply 14.8.2010   O pohár starosty obce uzavřeno  
Třebsko 14.8.2010 13 Pohár starosty obce 4.
Chrást 21.8.2010 13 Finále BL  
Holšiny 21.8.2010 12 Holšinský pohár 7.
Zalány 21.8.2010 13 Memoriál V. a A. Braunových 20.
Týnčany 28.8.2010 12 Memoriál Jaroslava Drobného 12.
Nový Knín 28.8.2010 15 O pohár starosty obce - PPS 8 6.
Nový Knín 28.8.2010 20 O pohár velitele SDH - noční 3.
Jesenice 28.8.2010 10 Jesenický tuplák 4.
Pičín 4.9.2010 9 Pičínský klacek 5.
Nová Ves 4.9.2010 13 Soutěž o pohár starosty obce 7.
Březové Hory 4.9.2010 8 Memoriál Ladislava Tvrdíka 11.
OSH Příbram 11.9.2010 13 Putovní pohár starosty OSH ( ženy ), St. Živohošť 30.
Březové Hory 18.9.2010 9 Běh hasičů do Svatohorských schodů 3.
OSH Příbram 25.9.2010 13 Putovní pohár ved. ORV ( nad 35 let ) 7.
Krásná Hora 25.9.2010 13 Svatováclavský pohár 10.
Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy