Brigáda - průřez větví

V sobotu 13.3. 2010 se konala brigáda na prořez větví v obci. Děkuji všem co se zúšastnili, bylo nás dost, kdyby taková účast byla vždy, to by se pak pracovalo...

A jelikož toto byla první brigáda v roce 2010, rozhodl jsem vytvořit tabulku s účastí a pozdních příchodů. Na konci roku vyhodnotíme nejlepší a nejhorší brigádníky. Takže choďte a když už chodíte, tak přijďte včas.

Díky a těším na další setkání na brigádě, která bude předběžně v sobotu 20.3. 2010. Musíme dořezat co jsme nedokončili a vše naložit a odvézt. Sraz opět v 9:00 u hasičárny. Vše si potvrdíme v pátek 19.3. 2010.

Dále je třeba určit datum na svoz železného šrotu a úklid bazénu. Nezapomeňte že letos pořádáme okrskovou soutěž, takže aby toho nebylo najednou moc...

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy