Soutěžní sezóna 2008

Propozice pro soutěžní sezónu 2008 - předběžné.

Pokud se našemu sboru podaří behěm letošního roku sehnat potřebné dovybavení a sponzory, jsme připraveni reprezentovat SDH Hrachov v okresních i krajských soutěžích hasičského sportu v kategorii "Muži" v roce 2008.

Jelikož starší členové našeho družstva přestali se závody již cca před 20 lety, je potřeba obnovit či modernizovat některé soutěžní vybavení. Věříme, že se nám to podaří a naše úsilí nebude zbytečné. Při nejhorším nám snad pomohou s vypůjčením toho nejnutnějšího sousední hasičské sbory.
Takže v příštím roce se těšte ;-).

Předpokládaná sestava pro rok 2008 - kategorie "Muži":
- Koš - Dominik Peška
- Savice - Miroslav Putík
- Mašina - Petr Ehrlich
- Béčka - Zbyněk Sirotek
- Rozdělovač - Jakub Wágner
- Pravý proud - Filip Wágner
- Levý proud - Karel Kytýr

- Náhradníci - Lukáš Galko, Jiří Hájek

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy