Soutěž - Velká 7.6. 2008

Tak jsme se zúčastnili první soutěže. Menší info a výsledky v článku.

Naše první soutěž, na kterou se naše nově sestavené družstvo postavilo se konala v sobotu 7.6. 2008 v obci Velká.

Soutěže se zúčastnila tato družstva:
- SDH Hrachov
- SDH Drážkov
- SDH Velká (muži + ženy)
- SDH Kamýk nad Vltavou
- SDH Zduchovice ("A" + "B")

Soutěž byla velice kvalitní a organizačně na profesionální úrovni. Každé družstvo podalo kvalitní výkon, proto celkové časy ze štafety a útoku na výsledkové listině nebyly s velkými rozdily. Každá chybička nebo zaváhání bylo znát.

Po úvodních štafetách jsme se překvapivě drželi na "bedně", jenže útok je naše slabší stránka, takže tam jsme měli menší problémy a nakonec jsme se umístili na 4. místě. Což nás ovšem všechny také potešilo, jelikož se jednalo o naší první soutěž po cca 20 letech.

Také nás velice potešilo, že 2 členové našeho družstva měli 2. a 3. nejlepší osobní čas (výkon) na štafetě (Karel Kytýr 2. a Jiří Hájek 3.).

Podle těchto výkonů je jasné že s námi soupeři musí počítat i na dalších akcích a že nejsme žádní "bažanti".

V současně probíhající soutěžní sezóně se chceme zúčastnit ještě několika soutěží a získávat tak potřebné zkušenosti.
Pravidelný trénink je součástí úspěchu. Děkuji všem členům družstva za jejich nasazení v soutěži i v tréninku a přípravě.Jen tak dál.

Sestava:
- Koš - Dominik Peška