Letní sezóna

Jelikož nebylo přes léto (prázdniny) příliš času na aktualizaci našich stránek, tak alespoň nějaké shrnující informace v tomto článku.

Letní sezóna byla pro naše družstvo zlomová, jelikož to byla naše vůbec první sezóna a tak nikdo pořádně nevěděl zda chce hasičinu dělat či nikoli.

Nakonec jsme se zúčastnili 4 soutěží, což je pro nás osobně super výkon.
Naše výkony šly rapidně nahoru - pro připomenutí (náš vůbec první útok a první soutěž - čas cca 67 s., druhá soutěž - čas 47 s., 3. soutěž čas - 37 s. a na čtvrté soutěži se běhalo starým způsobem z bedny - čas neudávám).
Tyto časy nestačí na přední příčky, ale nám to zatím stačí, jelikož jsme začátečníci a tak i nepatrné zlepšení potěší a motivuje k dalším výkonům.

Naše úsilý a námaha dokonce inspirovala i dívky, které přemýšlí o založení ženského družstva pro příští sezónu. Takže se máte na co těšit. Holky, ať vám to vyjde!


Věřím, že je v nás dostatečný potenciál a že přes zimu nebudeme zahálet a budeme dokupovat potřebný materiál a v další sezóně se třeba potkáme na nějaké soutěži, na které s námi budou spolubojovat i "naše holky".
Věříme, že vám budeme rovnocenými soupěři.

Ještě bych rád poděkoval všem co nás v této naší první sezóně, po cca 20 letech , podporovali - kamarádi, rodiny, SDH Hrachov, ostatní SDH, pořadatelé soutěží, sponzoři...

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy