Práce na hasičárně

V sobotu 3.11. 2007 prosběhla větší brigáda na hasičárně.

V sobotu 3.11. 2007 odpoledne jsme se sešli v počtu 10 členů a začaly podzimní práce a údržba naší hasičárny.

Nejprve za finančního přispění obecního úřadu se nám podařilo opravit a natřít plechovou střechu hasičárny, která byla v nepříliš uspokojivém stavu. Dále jsme natřeli výjezdová a vstupní vrata, vrata okolo hasičské nádrže. Díky našemu novému sponzorovi - SUVENYRY.COM (http://www.suvenyry.com) můžeme pomocí šablony, kterou nám vytvořili nastříkat na vrata nápis HASIČI HRACHOV. Za tento sponzorský dar děkujeme.

Dále jsme vyklidili a srovnali vybavení ve zbrojnici, odřezali hliníkové koncovky ze starých hadic a chystáme se na opravu prasklé nádrže u naší PS 16 z roku 1956.

Během podzimu ještě chystáme drobné brigády v obci jako sběr spadaného listí...

Fotografie již brzy doplníme.

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy