Okrsková soutěž Drážkov - 27.5. 2017

V sobotu 27.5. 2017 jsme se za parného letního počasí sešli v Drážkově na fotbalovém hřišti, abychom se opět po roce utkali v bojích o okrskové přeborníky v požární sportu.

Na soutěž dorazil rekordní počet 10 družstev Hrachov (1x), Zduchovice (3x), Velká (3x), Hojšín (1x), Drážkov (1x), Kamýk nad Vltavou (2x).

Štafety jsme absolvovali na jistotu dokončení, jelikož jsme měli pouze 3 běžce a pouze jeden pokus a každý tedy musel dokončit. Celkem čas 80,68s stačil na 3. místo po této disciplíně. Mezi muži tuto soutěž vyhráli kluci ze Zduchovice s časem 72,12s před druhými borci z Velké, kteří zaběhli za 76,73s. Na čtvrtém místě ještě skončili při své okrskové premiéře mladíci z SDH Hojšín se součtem časů 83,94s.

Mezi ženami se s tratí nejlépe popasovaly dívky ze Zduchovic s časem 77,76s přes Velkou s časem 85,68s.

Na útok jsme šli jako úplně poslední a po špatném nabrání vody z toho byl nepříliš vydařený pokus a čas 28,27s. Vzhledem k tomu, že chybovali i další týmy, nás tento čas přesto posunul na celkové 2. místo. Nutno podotknout, že jsme se soutěže zúčastnili bez přípravy, takže jsme s výsledkem spokojeni.