Mokřice - 23.8. 2014 (noční soutěž)

V sobotu 23.8. 2014 se naše mužské družstvo vydalo na noční soutěž do Mokřice, kde jsme obhajovali předloňské 2. místo. Na soutěž jsme vyrazili v lehce pozměněné sestavě s výpomocí na levém proudu a košíku.

Na tuto populární noční soutěž, která se koná na šikmé ploše se přihlásilo 13 družstev mužů a 5 družstev žen.

My si vylosovali číslo 1, takže veškerá příprava musela být hodně narychlo a podle toho vypadal i průběh samotného útoku. Nakonec z toho bylo čas 26,37s. Po nevydařeném prvním kole z toho bylo průběžné 8. místo. Cíl pro druhý útok byl tedy jasný. Pokud jsme chtěli obhájit, musíme jít s časem pod 17 vtěřin.

Druhý pokus se už povedl na výbornou, avšak díky cca dvou vtěřinovém prostřiku na pravém proudu z toho byl čas 19,21s. Tento čas nás zatím posunul na průběžné 3. místo, ale všichni konkurenti v boji o bednu měli své útoky teprve před sebou. Chyb bylo v podání ostatních družstev také mnoho. Totálně propadli jinak výborní kluci z Libíně, Budínku atd.

Náš čas byl po doběhnutí posledního týmu nakonec vyhodnocen jako 4. nejrychlejší. Na bednu nám však chybělo cca půl vteřiny. Škoda, dnes jsme měli vše ve svých rukou. Každopádně časy byly opravdu vyrovnané viz. výsledky níže.