Kalendář soutěží OSH Příbram 2013

Seznam soutěží, které byly zařazeny do oficiálního kalendáře soutěží okresu Příbram pro rok 2013, včetně termínů Brdské ligy. V průběhu roku může dojít k určitým změnám nebo i nekompletnosti seznamu soutěží.

Vysvětlivky:

- Světle zelená barva = jednotlivá kola Brdské ligy

- Světle modrá barva = soutěže, kterých se pravděpodobně zúčastní naše družstvo

 

Kalendář soutěží OSH Příbram na rok 2013
Pořádající SDH Termín Hod. Ročník Kontaktní osoba:
Rožmitál p. Tř. 20.4.2013 10 22. Polák František, 724181669
Zalužany 27.4.2013 9 5. Hájek Fr., 724726225
Dobříš 18.5.2013 12:30 5.
Petr Oplíštil, 736623386
Dolní Hbity
25.5.2013 12 10.
Stanislav Kohout, 777702171
Drahenice
25.5.2013
3. Uhlíř Jan,  724078562
Budínek
25.5.2013 13
2.
Pavel Pilecký, 603380329
Sloup (Bojanovice)
26.5.2013 11
1. kolo BL
Tomáš Fiala, 731634719
Lazec
8.6.2013 6.
Lovčice 8.6.2013 13 1.

Vševily - uzavřeno 8.6.2013 13 14.
Bc. Pekárek Josef, 606273165
Čenkov
8.6.2013 13 1. Václav Slíva, 720580946
Nalžovice (Kňovice) 9.6.2013 11
2. kolo BL
Patrik Švec, 723666246
Buková u Věšína 15.6.2013 13 3.
Václav Meloun, 723442761
Hlubyně - uzavřeno 15.6.2013 Baťka Jaroslav, 728892461
Dobrošovice 15.6.2013 20 4. Miroslav Hájek, 736641732
Trhové Dušníky 15.6.2013 25. Miroslav Tichý, 724263248
Tušovice 15.6.2013 13 9. Jiří Honisch, 739036766
Příčovy 15.6.2013 12 1. Petr Pištěk, 607240700
Kotenčice 15.6.2013 12:30 7. Blahovcová L., 603105387
Horní Hbity 22.6.2013 13 11. Turnovec, 777755141; Bartůněk, 728922705
Mokřice
22.6.2013 12:30 5. Novák Luboš, 737289209
Voltuš 22.6.2013 13 5. Srnka Martin, 728590205
Solopysky 29.6.2013 10 10. Ondřej Kuneš, 777585701
Březnice 29.6.2013 12:30 8. Všecký Petr, 724249741
Libíň 29.6.2013 20 3. Doubrava Lad., 777585701
Rosovice - uzavřeno 29.6.2013 13 8. Šrein Rost., 721942722
Tochovice 29.6.2013 10 7.
Věšín 29.6.2013 Hutr Pavel, 724184536
Tochovice 29.6.2013 13 3. kolo BL
Jaroslav Petrovic, 606674819
Čím 5.7.2013 12:30 7. Vild Karel, 775775913
Hoděmyšl
5.7.2013 13:30 23. Pletánek Fr., 728550239
Vrančice 5.7.2013 13 20.
Sláma Václav, 318691770
Hřiměždice
13.7.2013 9 20. Vacek Pavel, 604512253
Obecnice
13.7.2013 13 5.

Starý Rožmitál 13.7.2013 13 10.
Minaříková Marcela, 721141780
Chotilsko - Prostř. Lhota 13.7.2013 13 4. kolo BL Vít Šiška, 602440064
Malé Přílepy - Prostř. Lhota 14.7.2013 11 5. kolo BL
Jana Urbanová, 607529424
Solopysky 20.7.2013 13 6. kolo BL Ondřej Kuneš, 777585701
Líchovy - Solopysky 21.7.2013 11 7. kolo BL František Čermák, 603516486
Dublovice 27.7.2013 10 9.
Burian D., 605700522
Velká Hraštice
27.7.2013 13 17.
Hronová Gábina, 602268807
Bohutín 3.8.2013 13 7. Bělský J., 724205182
Zalužany 10.8.2013 13 8. kolo BL Hájek Fr., 724726225
Láz 10.8.2013 13 6. Karas Víťa, 775013751
Suchodol
10.8.2013 10 3. Doležal Josef, 731459191
Zalužany 10.8.2013 21 6. Hájek Fr., 724726225
Počaply
17.8.2013 11 6. Rosťa Koňas, 607949339
Třebsko 17.8.2013 13 7. Martin Fiala, 736519312
Buková - Věšín 17.8.2013 13 9. kolo BL Robert Zvara, 605289746
Kojetín - Petrovice
18.8.2013 11 10. kolo BL
Václav Jankovský, 721163652
Holšiny 24.8. 2013
12 10. Jan Gregorek, 724177642
Mokřice 24.8. 2013 19:30 4. Novák L., 737289209
Týnčany
24.8.2013 12 15. František Talaváňa, 728354196
Zalány 24.8.2013 13 24. Václav Braun, 724073275
Nový Knín 31.8.2013 15 9. Konopásek Mir., 737477849
Nový Knín
31.8.2013 20 6. Konopásek Mir., 737477849
Namnice - Valcha
31.8.2013 13 11. kolo BL
Jaroslav Petrovic, 606674819
Nová Ves
7.9.2013 13 10. Petr Šedivý, 724202376
Pičín 7.9.2013 9 8.
Ladislav Kokštejn, 603775181
Vranovice 7.9.2013 14 Stanislav Strnad, 724900907
Zduchovice 7.9.2013 13 6. Tomáš Vůcha, 724137516
Březové hory (běh hasičů Sv. Hora)
14.9.2013 9
6. Antonín Fára, 724274766
Velká Hraštice 14.9.2013 20 6. Gábina Hronová, 602268807
Rosovice - OSH Příbram - ŽENY
14.9.2013 12
33.
Jaroslav Petřina, 318621612
Budínek - OSH Příbram - MUŽI +35 let
21.9. 2013
12
10.
Jaroslav Petřina, 318621612
Krásná Hora
28.9. 2013
12
13.
Václav Šplíchal, 724186579
Rožmitál Pod Třemšínem
7.12. 2013
9
16.
Lib. Poláková, 734678136
Postupové soutěže v požárním sportu:
Okrsky OSH do 19.5.2013
okrsky
Okrsková soutěž - základní kolo
OSH Příbram 1.6.2013
Sedlčany - Taverny
Okresní soutěž 1. kolo
KSH a HZS Stř.k. 15.-16.6.2013
Rakovník
Krajská soutěž 2. kolo
SH ČMS a HZS 30.8.-1.9.2013
Mladá Boleslav
MČR