Horní Hbity - 28.5. 2011

V sobotu 28.5. 2011 se tentokrát pouze naše děvčata vyjela utkat o pohárová umístění na noční soutěž, kterou pořádali hasiči z SDH Horní Hbity, ovšem vše se konalo v nedaleké Jablonné na fotbalovém hřišti. Něco málo o této akci v článku.

Bohužel se pro tuto soutěž dala dohromady jen děvčata a tak zbytek mužského družstva jel naše hasičky alespoň podpořit.

Tato soutěž je zajímavá především pro družstva, která mají své stroje nižšího obsahu a výkonu. Je totiž rozdělena do dvou kategorií. Muži a ženy se stříkačkou do 1500 cm3 a muži a ženy nad 1500 cm3.

Naše děvčata měla měnší komplikace a tak z toho bylo celkové 4. místo v kategorii do 1500 cm3. Konkurentky z SDH Velká se umístily na pěkném 2. místě.

Gratulujeme všem k výkonům a děkujeme pořadatelům za pěknou soutěž!