Vítejte na stránkách SDH Hrachov!

Tyto stránky vznikly za účelem propagace sboru dobrovolných hasičů Hrachov (u Sedlčan) a jako informační stránky. Naleznete zde informace nejen o našem sboru, zajímavosti, fotografie, články a vše okolo dobrovolných hasičů v naší obci.

Pokud máte nějaké staré poháry, medaile, diplomy, čestná uznání, přilby, doplňky, nášivky... prostě cokoli co je spojeno s SDH Hrachov, budeme rádi pokud si to budeme moci vystavit v naší klubovně.

Kdo něco máte pište na mail nebo předejte osobně Karlu Kytýrovi. Děkujeme!

Čištění požární nádrže

V sobotu 22.3. 2014 od 8:00 proběhne každoroční čištění požární nádrže Hrachov. Žádáme tímto spoluobčany o účast a dochvilnost. Prosím nezapomeňte košťata a lopaty či hrabla.

Děkujeme

 

Kurz první pomoci

V sobotu 1.3. 2014 se díky spolupráci s pobočkou Ochrany fauny ČR v Hrachově, měli možnost členové našeho sboru zúčastnit kurzu první pomoci.

 

Přestup Kristýny Samkové

Od roku 2014 přestupuje naše členka Kristýna Samková do ženského družstva SDH Líchovy, kde bude sbírat zkušenosti z Brdské ligy a snad i okresních, krajských a republikových soutěží. Doufáme, že jsme ji u nás dobře vychovali a její výkony půjdou i nadále strmě nahoru. Děkujeme a přejeme hodně štěstí a úspěchů.

 

Vyhodnocení sezóny 2013

Letošní sezóna pro nás nebyla jednou z nejšťastnějších, proto se ani moc rozepisovat nebudu. Nicméně pár těch zásadních informací najdete v článku.

 

Běh hasičů do Svatohorských schodů 2013

I v letošním roce jsme vyslali své zástupce na již pověstný Běh hasičů do Svatohorských schodů, který se letos konal již po 6. v sobotu 14. září.

 

Brdská liga 6. a 7. kolo - Solopysky

O víkendu 20.7 až 21.7 jsme se s holkama poprvé vypravily na dvojkolo brdské ligy do Solopysk.