Vítejte na stránkách SDH Hrachov!

Tyto stránky vznikly za účelem propagace sboru dobrovolných hasičů Hrachov (u Sedlčan) a jako informační stránky. Naleznete zde informace nejen o našem sboru, zajímavosti, fotografie, články a vše okolo dobrovolných hasičů v naší obci.

Pokud máte nějaké staré poháry, medaile, diplomy, čestná uznání, přilby, doplňky, nášivky... prostě cokoli co je spojeno s SDH Hrachov, budeme rádi pokud si to budeme moci vystavit v naší klubovně.

Kdo něco máte pište na mail nebo předejte osobně Karlu Kytýrovi. Děkujeme!

Okrsková soutěž Drážkov - 27.5. 2017

V sobotu 27.5. 2017 jsme se za parného letního počasí sešli v Drážkově na fotbalovém hřišti, abychom se opět po roce utkali v bojích o okrskové přeborníky v požární sportu.

Nábor dětí do hasičů

V letošní roce začínáme pracovat na zřízení kroužku mladých hasičů a hasiček pro všechny zájemce. V první řadě nás zajímá především zájem rodičů o tuto aktivitu pro své děti.

Hříměždice - 9.7. 2016

Jedna z mála soutěží v roce 2016, které jsme se zúčastnili a hned z toho bylo krásné 3. místo s časem 19,40s. Je to poprvé, co se nám v Hříměždicích podařilo prolomit smůlu a odvážíme si podiové umístění.

Zduchovice - 5.9. 2015

Závěrečnou soutěž letošní sezóny jsme se rozhodli absolvovat začátkem září ve Zduchovicích, kam se letos vydal rekordní počet družstev.

Hříměždice - 11.7. 2015

Za tropického počasí jsme se v polovině července vydali na oblíbenou soutěž do Hříměždic, tentokrát bohužel pouze s mužským a nekompletním družstvem.

Okrsková soutěž Kamýk - 13.6. 2015

V sobotu 13.6. jsme se vypravili v improvizované sestavě na okrskovou soutěž do Kamýku nad Vltavou. Z původních plánů, kdy jsme měli postavit družstvo žen, mužů a mužů nad 35 let se nám den před soutěží podařilo poskládat pouze jedno namíchané družstvo mužů.